aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Зміна КВЕД

Ціна
350 грн

Щоб оформити зміни КВЕД, потрібно надати такі документи:

  • для юридичних осіб:
  1.  Форма № 4 з підписом директора та печаткою компанії
  2. Довіреність на наших співробітників з підписом директора та печаткою компанії
  • для фізичних осіб-підприємців:
  1. Форма № 11 з підписом та печаткою
  2. Довіреність на наших співробітників з печаткою або нотаріально завірена

Нові коди КВЕД

КВЕД (коди видів економічної діяльності) – це основні види діяльності підприємства (для юридичних осіб — з тих, що відображені у статуті), які задекларовані у процесі реєстрації (внесені до Єдиного державного реєстру) та зафіксовані у довідці статистики.

Держстандарт затвердив новий класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» ( КВЕД), який відповідає європейським стандартам та вимогам, та з 1 січня 2012 року набув своєї чинності. Старі коди КВЕД мають бути замінені на нові. Також, підприємству доводиться досить часто змінювати коди КВЕД, так як підприємницька діяльність не завжди передбачена, та постійно зазнає змін – нові ринки, розширюється асортимент товарів, підвищується та покращується якість послуг. Один підприємець, або підприємство може мати шість кодів КВЕД, якщо суб’єкт підприємницької діяльності виявив бажання розвивати інший вид діяльності – він має право змінити КВЕД.

Зміна КВЕДів – це завжди актуальне питання в житті юридичних та фізичних осіб-підприємців, так як підприємницька діяльність постійно зазнає змін. Власники бізнесу виходять на нові ринки, розширюють асортимент товарів, підвищується та покращується якість послуг, тому і потрібна зміна КВЕД. Кожен підприємець зобов’язаний вести діяльність згідно заявленим видів КВЕД, контроль за виконанням цього зобов’язання виконає податкова інспекція, тому що КВЕД впливає на бухгалтерську звітність, розмір збору до ФССНВ, отримання дозволів та ліцензій та сертифікацію продукції.

Безкоштовна доставка документів з внесеними змінами КВЕДів та інших – виписок, витягів, довідок.