aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Ліцензія на будівельну діяльність

Фізичні та юридичні особи, суб’єкти господарської діяльності, що мають намір здійснювати будівельну діяльність, повинні оформити будівельну ліцензію на створення на території України об’єктів архітектури.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Будівельна ліцензія – це документ державного зразку, що посвідчує  право ліцензіата на здійснення будівельної діяльності протягом визначеного строку за умови виконання умов ліцензії. У ліцензії зазначається вид господарської діяльності, на право провадження якого видається ліцензія,  строк дії ліцензії, інформація про наявність додатка до ліцензії  з переліком робіт та інша необхідна інформація.

Важливо! Протягом строку дії ліцензії до переліку робіт за рішенням органу ліцензування, прийнятим на підставі письмового звернення заявника, можуть вноситися зміни.

Строк дії ліцензії 3 роки – при отриманні ліцензії на будівництво вперше, 5 років – при продовженні дії ліцензії на будівництво.

Ліцензування будівельної діяльності та контроль за додержанням ліцензійних умов здійснюється Державною архітектурно-будівельною інспекцією та її територіальними органами.

ВИМОГИ

Господарська діяльність у будівництві, пов’язана із створенням об’єктів архітектури, здійснюється відповідно до вимог державних стандартів, будівельних норм і правил.

Замовник має право виконувати будівельні роботи щодо об’єктів будівництва, що належать до IV і V категорій складності, після видачі замовнику центральним органом державного архітектурно-будівельного контролю дозволу на виконання будівельних робіт.

Додатково повідомляємо, що починаючи з 1 червня 2012 р., всі організації, що займаються проектуванням, архітектурною, експертною діяльністю чи технаглядом, повинні мати спеціалістів з державною сертифікацією. Це гарантує персональну відповідальність працівника і дає змогу притягнути його до відповідальності у разі виникнення певних проблем.

Ліцензія на будівельну діяльність

Пропонуємо перелік видів будівельної діяльності, які підлягають ліцензуванню:

  • будівельні та монтажні роботи
  • монтаж інженерних мереж
  • будівництво транспортних споруд

Якщо вас зацікавила надана інформація, повідомляємо, що до переліку наших послуг входять:

  • Кваліфікована консультація клієнта;
  • Формування пакету документів з можливістю  отримання необхідних  виписки або витягу, вирішення будь-яких проблемних питань в найкоротші терміни;
  • Супровід документів в органі ліцензування;
  • Отримання ліцензії;
  • Отримання і відправлення документів для ліцензії зручним для замовника способом.
Ліцензія на будівельну діяльність

Нагадуємо, що наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, а клієнти нашої компанії завжди можуть розраховувати на позитивне та якнайшвидше вирішення будь-яких юридичних питань та професійний підхід у їх вирішенні.