aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Консалтинг бізнесу

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Оскільки персональна робота передбачає високу відповідальність і результати, то вона, природно, вимагає серйозних часових ресурсів. Зрозуміло, що часу завжди мало і марнувати його це — недозволена розкіш.

Особисто ми беремося за персональну роботу направлену на збільшеня прибутків та продаж компанії тільки при збігу ряду факторів:

1. Коли видно перспективи нашої спільної роботи і те, що ми дійсно можемо Вам допомогти.

Не зважаючи на те, що  часом, бізнес простіше і дешевше продати або ліквідувати, ніж намагатися врятувати або вивести на новий рівень.

2. Особисто Ви, як власник або керуючий бізнесу, готові до дуже серйозної роботи над вашим бізнесом і над собою особисто!

Щоб домогтися змін у бізнесі, насамперед, повинні змінитися Ви самі! Інакше б у Вас вже давно були б ті результати, про які Ви мрієте. І відразу попереджаемо, робота над собою, над зміною своїх звичок і стереотипів, зазвичай буває найбільш складною.

Виконання цих пунктів аж ніяк не гарантує, що ми будемо готові взятися за Вас, але без них не варто й думати про персональну роботу.

У кожному разі, для того щоб зрозуміти поточну ситуацію і намітити план найближчих дій, рекомендую Вам пройти базову консультацію, на якій ми з Вами зможемо познайомитися і запланувати самі невідкладні заходи щодо Вашому бізнесу. Надалі, можливо, ми продовжимо з Вами більш щільну роботу в рамках персонального консалтингу.