aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Декларація відповідності

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Декларування відповідності — процедура, за допомогою якої виробник (імпортер) або уповноважена ним особа під свою повну відповідальність документально засвідчує, що продукція відповідає встановленим законодавством вимогам.

Декларація про відповідність — це документ, в якому виробник повідомляє, що вироблена ним продукція відповідає вимогам нормативних документів. Вона необхідна для митного очищення і подальшої реалізації продукції.

Процедура оформлення оцінки відповідності, що відбувається при декларуванні проводиться для встановлення відповідності виробленого виробником товару відповідним нормам у спеціально встановлених технічних регламентах.

Декларація відповідностівводиться для часткової заміни обов’язкової сертифікації. На відміну від сертифікації, сам виробник або його уповноважений представник, під свою повну відповідальність заявляє про відповідність продукції чинним нормам.

Декларацію відповідності надають на основі технічної документації, яка являється підтвердженням відповідності продукції вимогам діючих нормативних документів, а також технічних регламентів. До таких документів належить загальний опис виробу, наявні протоколи випробувань продукції, оформлені на основі проведених у акредитованих випробувальних лабораторіях випробувань, нормативні документи з зазначеними в них вимогами до продукції конкретного виду, а також сертифікати відповідності та протоколи випробувань сировини, а також комплектуючих матеріалів.

ВИМОГИ

Для декларування слід підготувати технічну документацію, яка є доказовою базою відповідності продукції вимогам ТР (технічного регламенту). До складу технічної документації входить:

  • загальний опис продукції;
  • мінімально необхідні документи зі складу конструкторської документації, що вимагаються для ідентифікації продукції і підтвердження її відповідності вимогам ТР;
  • протоколи випробувань;
  • сертифікати підтвердження типу та відповідності (в залежності від обраного модуля оцінки відповідності);
  • інші документи в відповідно до конкретних ТР (технічними регламентами).

Якщо вас зацікавила надана інформація, повідомляємо, що до переліку наших послуг входять:

  • Кваліфікована консультація клієнта;
  • Формування пакету документів з можливістю  отримання необхідних  виписки або витягу, вирішення будь-яких проблемних питань в найкоротші терміни;
  • Супровід документів в органі ліцензування;
  • Отримання ліцензії;
  • Отримання і відправлення документів для ліцензії зручним для замовника способом.
Декларація відповідності

Нагадуємо, що наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, а клієнти нашої компанії завжди можуть розраховувати на позитивне та якнайшвидше вирішення будь-яких юридичних питань та професійний підхід у їх вирішенні.