aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Сертифікація товарів та послуг УкрСЕПРО

Сертифікація в системі УкрСЕПРО — це українська національна система сертифікації, що підтверджує якість продукції відповідно до українських стандартів. Сертифікат УкрСЕПРО — це вітчизняний аналогом міжнародного сертифікату серії ISO 9000 і є офіційним підтвердженням відповідності певних товарів та послуг стандартам якості на території нашої держави.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Підставою для видачі сертифіката відповідності є протокол випробувань продукції, які проводять 149 органів з сертифікації продукції (робіт, послуг) та 811 випробувальних лабораторій (центрів).

Відповідно до Наказу Держспоживстандарту України «Про затвердження переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Украині» № 28 від 1 лютого 2005 року, встановленно перелік товарів, на які в обов’язковому порядку необхідно отримувати сертифікат відповідності УкрСЕПРО.

Отримання сертифікатів відповідності УкрСЕПРО регламентується в постанові Кабінету Міністрів України від 14 травня 2008 р. N 446 «ПОРЯДОК митного оформлення товарів, що ввозяться на митну територію України та підлягають обов’язковій сертифікації в Україні»

Дія сертифіката відповідності (свідоцтва про визнання відповідності) поширюється на:

усі партії контрольованого товару, що надходять (надсилаються) на адресу одного власника або одержувача протягом строку дії сертифіката відповідності (свідоцтва про визнання відповідності), якщо в ньому зазначено, що контрольований товар випускається серійно та його назва, тип, вид, марка та виробник, зазначені у сертифікаті відповідності (свідоцтві про визнання відповідності), відповідають назві, типу, виду, марці та виробнику, зазначеним у товарно-транспортних документах на перевезення та документах, які використовуються для визначення вартості товару;

певну партію контрольованого товару, якщо в сертифікаті відповідності (свідоцтві про визнання відповідності), виданому на ім’я одного власника або одержувача, наведено інформацію про цю партію контрольованого товару із зазначенням виробника, назви, типу, виду, марки, розміру і товарно-транспортних документів та документів, які використовуються для визначення вартості товару;

контрольований товар, що постачається трубопровідним транспортом за одним актом приймання-передачі протягом строку, необхідного для переміщення  контрольованого товару в обсязі, зазначеному в акті.

Сертифікація одиничних виробів — за даної схеми сертифікації проводяться випробування виробів згідно з нормативними документами, і видається сертифікат. Термін дії сертифікату — [B]до 1 року.

Партійна сертифікація — за даної схеми сертифікації продукція, яка виготовлена за певний період часу або ввезена в Україну за одним інвойсом, проходить випробування згідно з порядком органу з сертифікації. Якщо випробування позитивні, оформлюється сертифікат дією до 1 року із зазначенням кількості продукції. При виробництві партії продукції в країнах СНД, їхні сертифікати можуть бути визнані.

Серійна сертифікація продукції — за даної схеми сертифікації проводяться випробування тих моделей, які визначені органом сертифікації на підставі наданої документації (опис, сфера застосування, технічні характеристики моделей тощо).Якщо продукція відповідає нормам, видається сертифікат на 1 рік і оформлюється ліцензійна угода. Також проводиться технагляд шляхом контрольних випробувань зразків продукції з періодичністю, в обсязі та в порядку, встановлених органом з сертифікації.

Серійна сертифікація продукції з обстеженням виробництва — дана схема схожа на зазначену вище, і сертифікат може бути виданий строком до 2 років, також проводяться контрольні випробування та інспекція виробництва.

Сертифікація серійної продукції з атестацією виробництва — даний вид передбачає атестацію виробництва згідно з ДСТУ 3414-96 Система сертифікації УкрСЕПРО.Атестація виробництва. Порядок проведення. При проведенні позитивних випробувань і отриманні атестату виробництва видається сертифікат відповідності на термін до 3-х років.

Сертифікація серійної продукції з оцінкою системи якості — система управління якістю або оцінка її згідно ДСТУ 3419-96. Сертифікація систем якості. Сертифікат оформлюється на термін — до 5 років.

Добровільна сертифікація

Якщо продукція не входять до переліку обов’язкових для сертифікації, підприємство може підвищити її конкурентоздатність і відповідно продаваність на ринку, пройшовши добровільну сертифікацію. Добровільна сертифікація продукції, здійснюється в законодавчо нерегульованій сфері відповідно до порядку, визначеному договором між заявником (виробником, постачальником) і органом сертифікації.

Якщо вас зацікавила надана інформація, повідомляємо, що до переліку наших послуг входять:

  • Кваліфікована консультація клієнта;
  • Формування пакету документів з можливістю  отримання необхідних  виписки або витягу, вирішення будь-яких проблемних питань в найкоротші терміни;
  • Супровід документів в органі ліцензування;Отримання ліцензії;
  • Отримання і відправлення документів для ліцензії зручним для замовника способом.
Сертифікація товарів та послуг УкрСЕПРО

Нагадуємо, що наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, а клієнти нашої компанії завжди можуть розраховувати на позитивне та якнайшвидше вирішення будь-яких юридичних питань та професійний підхід у їх вирішенні.