aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Витяг з ЄДРПОУ

Ціна

180 грн ( 8 робочих годин )

250 грн ( 4 робочі години )

300 грн ( 2 робочі години )

Щоб замовити витяг з Єдиного державного реєстру, потрібно надати:

  • для юридичної особи –  код ЄДРПОУ
  • для фізичної особи — підприємця – ідентифікаційний номер

Безкоштовна доставка витягу з ЕДРПОУ та інших необхідних документів – виписок, довідок.

Витяг з реєстру, або як ще називають цей документ – витяг з ЄДР чи витяг з ЄДРПОУ, — це один із списку найважливіших документів, які потрібні для здійснення будь-якої підприємницької діяльності.

Витяг містить у собі один або декілька критеріїв пошуку, які дають повне уявлення про юридичний стан підприємця, про діяльність компанії протягом усього періоду її існування.

Витяг з єдиного державного реєстру – це бланк суворої звітності, що має облікову серію і номер.

Законом України від 07.04.2011 р. № 3205- VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця» (далі Закон № 3205- VI) було скасовано дію Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та фізичної особи-підприємця.

Юридична або фізична особа-підприємець може подати запит до ЄДР для отримання витягу – документу, який містить основні відомості про суб’єкта підприємницької діяльності.

Витяг може містити в собі один, або кілька критеріїв пошуку. Дані критерії дають повне і об’єктивне уявлення про стан підприємства (юридичної або фізичної особи-підприємця), та про діяльність компанії протягом усього періоду її існування. Данні є актуальними на дату формування запиту, а інформація в документі вважається актуальною лише, на момент його видачі.

Витяг надає певну інформацію, яку визначають у запиті. Даний документ можна замовити трьох видів: базовий, вибірковий, розширений.

Зверніться до професіоналів з досвідом, щоб уникнути зайвих витрат коштів і нервів.

Бажаємо успіху в роботі!

Витяг з ЄДРПОУ