aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Дозвіл на геологічне вивчення нафтогазоносних надр

Дозвіл на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у том числі дослідно-промислову розробку родовищ з подальшим видобуванням нафти і газу (промисловою розробкою родовищ)

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

На користування нафтогазоносними надрами надаються такі види спеціальних дозволів:

  • на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у т. ч. на дослідно-промислову розробку родовищ; на видобування нафти і газу (промислову розробку родовищ);
  • на будівництво та експлуатацію підземних споруд, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, у т. ч. підземних сховищ нафти чи газу та споруд для захоронення відходів виробництва нафтогазової галузі і супутних вод.

Спеціальний дозвіл на користування нафтогазоносними надрами  – це документ, що видається спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі геології та використання надр і засвідчує право юридичної чи фізичної особи, якій цей документ видано, на користування нафтогазоносними надрами протягом часу, в межах ділянки надр, на умовах, передбачених у цьому документі.

Користування нафтогазоносними надрами, пошук і розвідка родовищ нафти і газу, їх експлуатація, спорудження та експлуатація підземних сховищ для зберігання нафти і газу здійснюється лише за наявності спеціальних дозволів на користування нафтогазоносними надрами.

Видобування не придатних для побутового використання мінералізованих вод для потреб нафтогазової галузі та захоронення супутніх і стічних вод у нафтогазоносних пластах та пластах, насичених мінералізованими водами, що не придатні для господарського і побутового використання, у межах цієї ділянки здійснюються користувачами нафтогазоносних надр без спеціального дозволу на водокористування.

Якщо вас зацікавила надана інформація, повідомляємо, що до переліку наших послуг входять:

  • Кваліфікована консультація клієнта;
  • Формування пакету документів з можливістю  отримання необхідних  виписки або витягу, вирішення будь-яких проблемних питань в найкоротші терміни;
  • Супровід документів в органі ліцензування;
  • Отримання ліцензії;
  • Отримання і відправлення документів для ліцензії зручним для замовника способом.
Дозвіл на геологічне вивчення нафтогазоносних надр

Нагадуємо, що наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, а клієнти нашої компанії завжди можуть розраховувати на позитивне та якнайшвидше вирішення будь-яких юридичних питань та професійний підхід у їх вирішенні.