aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Дозвіл на транспортування отруйних речовин

Дозвіл на транспортування отруйних речовин, у тому числі продуктів біотехнології та інших біологічних агентів.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Отруйні речовини — це небезпечні хімічні речовини та сполуки індивідуальні за своїм складом, суміші хімічних речовин та сполук, продукти їх розкладу та розпаду, які за сукупністю притаманних їм властивостей створюють або можуть створити небезпеку для довкілля, тварин та здоров’я людей, що може привести до загибелі об’єктів довкілля, тварин та людей, і, які потребують спеціальних методів, умов і засобів поводження з ними.

Транспортування (перевезення) — переміщення отруйних речовин або продуктів біотехнології від місця їх виготовлення чи зберігання до місця призначення з підготовкою вантажу, тари, транспортних засобів та екіпажу, прийманням вантажу, здійсненням вантажних операцій та короткостроковим зберіганням вантажів на всіх етапах переміщення.

Дозвіл видається на поводження з однією окремою отруйною речовиною. Для поводження з декількома отруйними речовинами потрібно отримувати таку ж кількість дозволів. Дозвіл видає Міністерство екології та природних ресурсів України.

Якщо вас зацікавила надана інформація, повідомляємо, що до переліку наших послуг входять:

  • Кваліфікована консультація клієнта;
  • Формування пакету документів з можливістю  отримання необхідних  виписки або витягу, вирішення будь-яких проблемних питань в найкоротші терміни;
  • Супровід документів в органі ліцензування;
  • Отримання ліцензії;
  • Отримання і відправлення документів для ліцензії зручним для замовника способом.
Дозвіл на транспортування отруйних речовин

Нагадуємо, що наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, а клієнти нашої компанії завжди можуть розраховувати на позитивне та якнайшвидше вирішення будь-яких юридичних питань та професійний підхід у їх вирішенні.