aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Ліцензія на діяльність митного брокера

Митний брокер — це підприємство, що надає послуги з декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України. Митний брокер проводить митну брокерську діяльність у будь-якому митному органі України.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Представник митного брокера — фізична особа, що перебуває в трудових відносинах з митним брокером і безпосередньо виконує в інтересах особи, яку представляє митний брокер, дії, пов’язані з пред’явленням митному органу товарів і транспортних засобів, а також документів, потрібних для їх митного контролю та митного оформлення, яка відповідає кваліфікаційним вимогам, установленим законодавством.

Фізична особа-підприємець може бути одночасно митним брокером та представником митного брокера та здійснювати декларування товарів та транспортних засобів за умови укладення письмового договору доручення про надання послуг по декларуванню товарів та транспортних засобів з особою, інтереси якого представляються у взаємовідносинах з митним органом.

Ліцензію на діяльність митного брокера видає Державна митна служба України.

У відповідності з ліцензійними умовами  субֹ‘єктом ліцензування  (отримувачем ліцензії) є зареєстрований у встановленому законодавством порядку  суб‘єкт господарювання (юридична особа, фізична особа – підприємець) незалежно від його організаційно-правової форми та форми власності, який здійснює господарську діяльність  (окрім органів державної влади та місцевого самоврядування).

Якщо вас зацікавила надана інформація, повідомляємо, що до переліку наших послуг входять:

  • Кваліфікована консультація клієнта;
  • Формування пакету документів з можливістю  отримання необхідних  виписки або витягу, вирішення будь-яких проблемних питань в найкоротші терміни;
  • Супровід документів в органі ліцензування;
  • Отримання ліцензії;
  • Отримання і відправлення документів для ліцензії зручним для замовника способом.
Ліцензія на діяльність митного брокера

Нагадуємо, що наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, а клієнти нашої компанії завжди можуть розраховувати на позитивне та якнайшвидше вирішення будь-яких юридичних питань та професійний підхід у їх вирішенні.