aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки

Дозвіл на початок робіт (виконання робіт та експлуатацію об’єктів підвищеної небезпеки) надає право виконувати роботи та експлуатувати об’єкти підвищеної небезпеки строком на три роки для заявлених робіт та об’єктів.

ПЕРЕЛІК ВИДІВ РОБІТ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

1. Технічний огляд, випробування, експертне обстеження, технічне діагностування машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

2. Монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкція машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

3. Виробництво, переробка, розподіл і застосування шкідливих небезпечних речовин, 1, 2 і 3 класу небезпеки, а також аміаку, водню і продуктів розділення повітря.

4. Вибухові роботи та роботи, пов’язані з використанням енергії вибуху.

5. Утилізація зброї, звичайних видів боєприпасів та виробів ракетної техніки.

6. Газонебезпечні роботи та роботи у вибухопожежонебезпечних зонах.

7. Переробка нафти, вуглеводневих газів і конденсату.

8. Спорудження магістральних газопроводів, нафтопроводів, і продуктопроводів (нафтопродуктопроводів, аміакопроводів, етіленопроводов і т.п.), систем газопостачання природним і зрідженим газом.

9. Роботи по виробленню агломерату, коксу, розплавів чорних і кольорових металів і сплавів, на основі таких металів, заготовок для прокатного виробництва, готового прокату, металевих труб і феросплавів.

10. Буріння, експлуатація та капітальний ремонт свердловин, під час геологічного вивчення та розробки родовищ корисних копалин.

11. Зберігання балонів, контейнерів, цистерн та інших ємностей, зі стисненим, зрідженим, отруйним, вибухонебезпечним і інертним газом, їх заповнення, спорожнення та ремонт.

12. Роботи в діючих електроустановках напругою понад 1000 В та в зонах дії струму високої частоти.

13. Підземні та відкриті гірничі роботи.

14. Маркшейдерські роботи.

15. Роботи в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах, бункерах, камерах, колекторах, замкнутому просторі (ємностях, боксах, топках, трубопроводах).

16. Земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метрів або в зоні розташування підземних комунікацій чи під водою.

17. Водолазні роботи.

18. Роботи верхолазні та скелелазні, які виконуються на висоті 5 метрів і більше над поверхнею грунту, з перекриття або робочого настилу, і роботи, які виконуються за допомогою підйомних і підвісних колисок, механічних підйомників і будівельних підйомників.

19. Зведення, монтаж та демонтаж будинків, споруд, зміцнення їх аварійних частин, електропрогрівання бетону та електророзморожування грунтів.

20. Будівництво, ремонт, експлуатація та ліквідація підземних споруд, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин.

21. Лісосічні роботи, трелювання, транспортування та сплав лісу.

22. Роботи зі збагачення корисних копалин.

23. Зварювальні, газополум’яні, наплавні роботи.

24. Обстеження, ремонт та чищення димарів, повітропроводів.

25. Роботи по зберіганню та переробці зерна.

26. Звалювання і розпилювання блоків природного каменю.

Дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки видає Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України

Якщо вас зацікавила надана інформація, повідомляємо, що до переліку наших послуг входять:

  • Кваліфікована консультація клієнта;
  • Формування пакету документів з можливістю  отримання необхідних  виписки або витягу, вирішення будь-яких проблемних питань в найкоротші терміни;
  • Супровід документів в органі ліцензування;
  • Отримання ліцензії;
  • Отримання і відправлення документів для ліцензії зручним для замовника способом.
Дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки

Нагадуємо, що наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, а клієнти нашої компанії завжди можуть розраховувати на позитивне та якнайшвидше вирішення будь-яких юридичних питань та професійний підхід у їх вирішенні.