aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Ліцензія на експорт/імпорт алкогольних напоїв та тютюнових виробів

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Алкогольні напої — продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукромістких матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 1,2 відсотка об’ємних одиниць, які відносяться до товарних груп Гармонізованої системи опису та кодування товарів під кодами 22 04, 22 05, 22 06, 22 08.

Тютюнові вироби — сигарети з фільтром або без фільтру, цигарки, сигари, сигарили, а також люльковий, нюхальний, смоктальний, жувальний тютюн, махорка та інші вироби з тютюну чи його замінників для куріння, нюхання, смоктання чи жування.

Імпорт, експорт тютюновими виробами та алкогольними напоями на території України може здійснюватись лише за наявності ліцензії суб‘єктами ведення господарювання усіх форм власності.

Наявність ліцензії на експорт/імпорт алкогольних напоїв та тютюнових виробів не дає права на розповсюдження вказаної продукції.

Ліцензія на експорт/імпорт алкогольних напоїв видається строком на 5 років Департаментом з питань адмiнiстрування акцизного збору i контролю за виробництвом та обiгом пiдакцизних товарiв (самостiйний пiдроздiл у складi Державної податкової адмiнiстрацiї)

Якщо вас зацікавила надана інформація, повідомляємо, що до переліку наших послуг входять:

  • Кваліфікована консультація клієнта;
  • Формування пакету документів з можливістю  отримання необхідних  виписки або витягу, вирішення будь-яких проблемних питань в найкоротші терміни;
  • Супровід документів в органі ліцензування;
  • Отримання ліцензії;
  • Отримання і відправлення документів для ліцензії зручним для замовника способом.
Ліцензія на експорт/імпорт алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Нагадуємо, що наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, а клієнти нашої компанії завжди можуть розраховувати на позитивне та якнайшвидше вирішення будь-яких юридичних питань та професійний підхід у їх вирішенні.