(044) 465 7288

Ліцензія на кольорові і чорні метали

Ліцензія на здійснення заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Види господарської діяльності із заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів, що можуть виконуватись у межах виду господарської діяльності:

  • заготівля, переробка металобрухту кольорових металів;
  • заготівля, переробка металобрухту чорних металів;
  • заготівля, переробка, металургійна переробка металобрухту кольорових металів;
  • заготівля, переробка, металургійна переробка металобрухту чорних металів.

Ліцензію на здійснення заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів видає Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

При цьому, кожна філія, кожний відокремлений підрозділ ліцензіата, які провадитимуть господарську діяльність із заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів на підставі отриманої ним ліцензії, повинні мати засвідчену Мінекономрозвитку України копію ліцензії.

Ліцензуванню не підлягає діяльність фізичних осіб, пов‘язана зі збором та реалізацією побутового лому чорних і кольорових металів, а також діяльність  фізичних осіб – суб‘єктів підприємницької діяльності та юридичних осіб, пов’язана зі збором та реалізацією  промислового лому чорних та кольорових металів, у випадку, якщо вищевказаний лом та метал утворився внаслідок діяльності підприємства.

ВИМОГИ

Спеціалізовані підприємства,   які   здійснюють    заготівлю,  переробку металобрухту    кольорових    металів,    повинні   мати  у власності   або   закріплене   за   підприємствами   на    праві  господарського  відання вагове,  брухтопереробне,  вантажопідйомне  обладнання,  що не  може  одночасно  передаватись  у  використання  іншому суб’єкту господарювання для здійснення заготівлі, переробки  металобрухту   кольорових   металів    на    підставі    будь-яких  цивільно-правових договорів.

Для отримання вищевказаної ліцензії необхідно мати на праві власності або оренди окрему та відповідним чином обладнану земельну ділянку (виробнича площа), загальною площею не менше 500 кв.м для кольорових та 1000 кв.м чорних металів. Дані території повинні мати в місцях  безпосереднього зберігання та переробки металолому бетонне або тверде покриття, яке робить неможливим проникнення до грунту шкідливих речовин.

Якщо вас зацікавила надана інформація, повідомляємо, що до переліку наших послуг входять:

  • Кваліфікована консультація клієнта;
  • Формування пакету документів з можливістю  отримання необхідних  виписки або витягу, вирішення будь-яких проблемних питань в найкоротші терміни;
  • Супровід документів в органі ліцензування;
  • Отримання ліцензії;
  • Отримання і відправлення документів для ліцензії зручним для замовника способом.
Ліцензія на кольорові і чорні метали

Нагадуємо, що наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, а клієнти нашої компанії завжди можуть розраховувати на позитивне та якнайшвидше вирішення будь-яких юридичних питань та професійний підхід у їх вирішенні.