aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Алкогольні напої – це продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукромістких матеріалів або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 1,2 відсотка об′ємних одиниць, які відносяться до товарних груп Гармонізованої системи опису та кодування товарів під кодами 22 04, 22 05, 22 06, 22 08.

Роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами можуть здійснюватися суб’єктами підприємницької діяльності всіх форм власності за наявності ліцензій.

Ліцензія на торгівлю алкогольними напоями видається на кожен електронний контрольно-касовий апарат, що знаходиться на місці торгівлі.

Для реалізації пива – ліцензія не потрібна. Пиво не є алкогольним напоєм.

Для реалізації слабоалкогольних напоїв (джин-тонік, лонгер, кінгс-бридж тощо) ліцензія потрібна.

Ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами видаються Департаментом з питань адмiнiстрування акцизного збору i контролю за виробництвом та обiгом пiдакцизних товарiв (самостiйний пiдроздiл у складi Державної податкової адмiнiстрацiї).

ВИМОГИ

Суб‘єкт ліцензування має право реалізовувати роздрібну торгівлю алкогольними напоями (в тому числі на розлив) виключно в одному торговому приміщенні (будівлі), вказаному у ліцензії, за місцем його фактичного місцезнаходження, торговою площею не менше 20 кв.м. При цьому для роздрібної торгівлі тютюновими виробами обмеження площі немає.

При роздрібній торгівлі приміщення повинно бути оснащено електронними контрольно-касовими апаратами (не залежно від їх кількості) або там, де є товарно-касові книги (також незалежно від їх кількості), в яких фіксується виручка від реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів незалежно від того, чи оформлюється через них продаж інших товарів.

Якщо вас зацікавила надана інформація, повідомляємо, що до переліку наших послуг входять:

  • Кваліфікована консультація клієнта;
  • Формування пакету документів з можливістю  отримання необхідних  виписки або витягу, вирішення будь-яких проблемних питань в найкоротші терміни;
  • Супровід документів в органі ліцензування;
  • Отримання ліцензії;
  • Отримання і відправлення документів для ліцензії зручним для замовника способом.
Ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами

Нагадуємо, що наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, а клієнти нашої компанії завжди можуть розраховувати на позитивне та якнайшвидше вирішення будь-яких юридичних питань та професійний підхід у їх вирішенні.