aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Ліцензія на медичну практику

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Медична практика — це діяльність, пов’язана з комплексом спеціальних заходів, спрямованих на сприяння поліпшенню здоров’я, підвищення санітарної культури, запобігання захворюванням та інвалідності, на діагностику, допомогу особам з гострими і хронічними захворюваннями й реабілітацію хворих та інвалідів, що здійснюється особами, які мають спеціальну освіту.

Ліцензія на  здійснення медичної практики — документ державного зразка, який засвідчує право ліцензіата на провадження зазначеного в ньому виду діяльності з медичної практики протягом визначеного строку та за умови виконання ним Ліцензійних умов.

Ліцензію на медичну практику видає Міністерство охорони здоров’я України. Ліцензія необхідна як приватним практикуючим лікарям, так і власникам медичних клінік.

ВИМОГИ

Отримання ліцензії на медичну практику можливе лише після  виконання певних кваліфікаційних та організаційних вимог. Зокрема, лікар, який отримує ліцензію, повинен мати освіту та стаж роботи саме за тією спеціальністю, на яку оформлюється ліцензія, а керівник медустанови – спеціальність «організація та охорона здоров‘я».

Матеріально-технічне забезпечення діяльності:

  • Оформлення робочого місця;
  • «куточок споживача» (де вказана інформація про медустанову для клієнтів);
  • Отримання дозволу на використання лікарських препаратів та медичної техніки тощо.

Якщо вас зацікавила надана інформація, повідомляємо, що до переліку наших послуг входять:

  • Кваліфікована консультація клієнта;
  • Формування пакету документів з можливістю  отримання необхідних  виписки або витягу, вирішення будь-яких проблемних питань в найкоротші терміни;
  • Супровід документів в органі ліцензування;
  • Отримання ліцензії;
  • Отримання і відправлення документів для ліцензії зручним для замовника способом.
Ліцензія на медичну практику

Нагадуємо, що наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, а клієнти нашої компанії завжди можуть розраховувати на позитивне та якнайшвидше вирішення будь-яких юридичних питань та професійний підхід у їх вирішенні.