aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Висновок фітосанітарної експертизи

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рослини, продукти рослинного походження і інші об’єкти регулювання, які переміщаються територією України, через державний кордон України і карантинні зони, підлягають обов’язковій фітосанітарній експертизі-перевірці і аналізу об’єктів регулювання в лабораторних умовах на предмет наявності або відсутності регульованих шкідливих організмів.

Карантинний сертифікат видається на об’єкти регулювання при транспортуванні об’єктів регулювання вивозу або ввозу, що імпортуються, в карантинну зону, а також на ті об’єкти, які підлягали переупаковці, змішуванню з іншими вантажами або ж поділу на частини. Об’єкти регулювання, які вироблялися на виробничих ділянках, і на яких офіційно встановлено статус вільних від регульованих шкідливих організмів, карантинний сертифікат видається без відбору зразків і фітосанітарної експертизи.

Фітосанітарний сертифікат — офіційний документ, який засвідчує фітосанітарний стан підкарантинного матеріалу відповідно до фітосанітарних правил і видається відповідними державними органами країни-експортера. Фітосанітарний сертифікат вимагається при ввезенні та митному оформленні підконтрольних товарів. Всі підконтрольні та підкарантинні матеріали, що надійшли з-за кордону і пройшли фітосанітарний контроль і отримали фітосанітарний сертифікат на прикордонно-перепускному пункті, підлягають вторинному карантинному огляду, а при необхідності — лабораторній експертизі в місці призначення. При виявленні карантинних об’єктів вантажі підлягають очистці або знезараженню, в разі необхідності — знищенню.

До підкарантинних матеріалів відносяться:

  • сільськогосподарські, лісові і декоративні культури, рослини та їх частини (цибулини, бульби, плоди, тощо);
  • інша продукція рослинного походження, яка може переносити шкідників, хвороби рослин і бур’яни, культури живих грибів, бактерії, віруси;
  • насіння і посівний матеріал;
  • нематоди, кліщі і комахи, які можуть завдати шкоди рослинним ресурсам, колекції комах, збудники хвороб рослин і зразки пошкоджень, що наносяться ними, а також гербарії і колекції насіння.

Якщо вас зацікавила надана інформація, повідомляємо, що до переліку наших послуг входять:

  • Кваліфікована консультація клієнта;
  • Формування пакету документів з можливістю  отримання необхідних  виписки або витягу, вирішення будь-яких проблемних питань в найкоротші терміни;
  • Супровід документів в органі ліцензування;
  • Отримання ліцензії;
  • Отримання і відправлення документів для ліцензії зручним для замовника способом.
Висновок фітосанітарної експертизи

Нагадуємо, що наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, а клієнти нашої компанії завжди можуть розраховувати на позитивне та якнайшвидше вирішення будь-яких юридичних питань та професійний підхід у їх вирішенні.