(044) 465 7288

Ліцензія на торгівлю пестицидами та агрохімікатами

Ліцензія на операції у сфері поводження з небезпечними відходами, збирання і заготівля окремих видів відходів як вторинної сировини.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Пестициди — токсичні речовини, їх сполуки або суміші речовин хімічного чи біологічного походження, призначені для знищення, регуляції та припинення розвитку шкідливих організмів, внаслідок діяльності яких вражаються рослини, тварини, люди і завдається шкоди матеріальним цінностям, а також гризунів, бур’янів, деревної, чагарникової рослинності, засмічуючих видів риб.

Агрохімікати — органічні, мінеральні і бактеріальні добрива, хімічні меліоранти, регулятори росту рослин та інші речовини, що застосовуються для підвищення родючості грунтів, урожайності сільськогосподарських культур і поліпшення якості рослинницької продукції.

Регулятори росту рослин — хімічні речовини, які впливають на процеси росту і розвитку рослин.

Господарська діяльність з оптової, роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) на підставі ліцензії, виданої органом ліцензування, яким єМіністерство аграрної політики України, здійснюється на всій території України, а господарська діяльність роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) на підставі ліцензії, виданої органом ліцензування,  яким є Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, здійснюється на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

ВИМОГИ

Оптова торгівля пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) здійснюється лише через склади.

Суб’єкт господарювання повинен здійснювати продаж населенню пестицидів та агрохімікатів (тільки регуляторів росту рослин) у дрібно фасованому вигляді та з обов’язковою наявністю інструкції щодо безпечного їх застосування.

Суб’єкт господарювання при здійсненні роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) повинен дотримуватись вимог правил продажу непродовольчих товарів.

Суб’єкт господарювання повинен видавати  споживачеві на кожну товарну одиницю пестицидів та агрохімікатів (тільки регуляторів росту рослин) рекомендацію щодо її застосування із зазначенням культур та об’єктів, для оброблення яких призначено пестициди та агрохімікати (тільки регулятори росту рослин), способів, норм і кратності використання, термінів вичікування (для пестицидів), заборони та обмеження на застосування, способів і засобів знешкодження пестицидів та агрохімікатів (тільки регуляторів росту рослин), а також заходів безпеки під час роботи та заходів надання першої медичної допомоги в разі отруєння.

Якщо вас зацікавила надана інформація, повідомляємо, що до переліку наших послуг входять:

  • Кваліфікована консультація клієнта;
  • Формування пакету документів з можливістю  отримання необхідних  виписки або витягу, вирішення будь-яких проблемних питань в найкоротші терміни;
  • Супровід документів в органі ліцензування;
  • Отримання ліцензії;
  • Отримання і відправлення документів для ліцензії зручним для замовника способом.
Ліцензія на торгівлю пестицидами та агрохімікатами

Нагадуємо, що наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, а клієнти нашої компанії завжди можуть розраховувати на позитивне та якнайшвидше вирішення будь-яких юридичних питань та професійний підхід у їх вирішенні.