aconsult@ukr.net
(044) 465 7288

Ліцензія на туроператорську діяльність

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Туристичні оператори (далі — туроператори) — юридичні особи, створені згідно з чинним законодавством України, для яких виключною діяльністю є організація та забезпечення створення туристичного продукту, реалізація та надання туристичних послуг, а також посередницька діяльність із надання характерних та супутніх послуг і які в установленому порядку отримали ліцензію на туроператорську діяльність.

Туристичні агенти (далі — турагенти) — юридичні особи, створені згідно з чинним законодавством України, а також фізичні особи — суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють посередницьку діяльність з реалізації туристичного продукту туроператорів та туристичних послуг нших суб’єктів туристичної діяльності, а також посередницьку діяльність щодо реалізації характерних та супутніх послуг і які в установленому порядку отримали ліцензію на турагентську діяльність.

Міжнародний туризм:

  • в’їзний туризм — подорожі в межах України осіб,  які постійно не проживають на її території;
  • виїзний туризм — подорожі громадян України та осіб, які постійно проживають на території України, до іншої країни.

Внутрішній туризм — подорожі в межах території України громадян України та осіб, які постійно проживають на її території.

Державна служба туризму і курортів  здійснює ліцензування туроператорської та турагентської діяльності, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації здійснюють ліцензування турагентської діяльності (далі —  органи ліцензування).

Важливо! Суб’єкт господарювання не має права у своїй назві використовувати слова «туроператор» або «турагент» без отримання ним ліцензії на здійснення, відповідно, туроператорської чи турагентської діяльності.

ВИМОГИ

Ліцензія на туроператорську чи турагентську діяльність не може бути видана суб’єкту господарської діяльності з назвою, тотожною назві іншого суб’єкта господарської діяльності, якому ліцензія видана раніше і інформація про нього внесена до відповідного реєстру.

Вимоги до фінансового забезпечення відповідальності туроператора:

  • мінімальний розмір фінансового забезпечення туроператора має становити суму, еквівалентну не менше ніж 20 000 євро;
  • розмір фінансового забезпечення туроператора, який надає послуги виключно з внутрішнього та в’їзного туризму, має становити суму,еквівалентну не менше ніж 10 000 євро.

Якщо вас зацікавила надана інформація, повідомляємо, що до переліку наших послуг входять:

  • Кваліфікована консультація клієнта;
  • Формування пакету документів з можливістю  отримання необхідних  виписки або витягу, вирішення будь-яких проблемних питань в найкоротші терміни;
  • Супровід документів в органі ліцензування;
  • Отримання ліцензії;
  • Отримання і відправлення документів для ліцензії зручним для замовника способом.
Ліцензія на туроператорську діяльність

Нагадуємо, що наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, а клієнти нашої компанії завжди можуть розраховувати на позитивне та якнайшвидше вирішення будь-яких юридичних питань та професійний підхід у їх вирішенні.